فروشگاه اینترنتی توانا چرم  بر مبنای قوانین و آیین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید.

  • کلیه کاربران عزیزی که قصد عضویت و خرید از فروشگاه اینترنتی توانا چرم  را دارند می بایست قوانین و مقررات را به طور کامل مطالعه کرده و سپس اقدام به عضویت و خرید نماید.
  • مشتریان محترم هنگام سفارش کالا می‌بایست اطلاعات صحیح و کامل را در جداول مربوطه درج نمایند. بدیهی است کاستی و یا نادرستی اطلاعات، مانع تکمیل مراحل سفارش و ارسال به موقع خواهد شد.
  • فروشنده پس از تأیید سفارش و آماده‌سازی کالا، زمان دقیق ارسال کالا را تعیین و به اطلاع خریدار می‌رساند.
  • در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

نحوه خرید از سایت

برای خرید اینترنتی میتوان کالای مورد نظر را با استفاده از ابزار جستجوی سایت و یا نوار منوهای بالای سایت براحتی پیدا نمود و از صفحه، کالای مورد نظر اقدام به افزودن کالا به سبد خرید نمود. اگر کاربر در سایت عضو باشد با ورود با نام کاربری و رمز عبور خود میتواند وارد سایت شده و کالا یا کالاهای مورد نظر خود را به شبد خرید افزوده و در پایان خرید خود را نهایی نماید. اگر کاربر در سایت عضو نباشد با پر کردن فیلدهای ضروری و بدون نیاز به ثبت نام میتواند مراحل ثبت سفارش خرید را براحتی طی نمود و خرید خود را نهایی سازد.

 

استرداد وجه کالاهای مرجوع شده:

1- سفارشاتی که قبل از ارسال کالا کنسل شده باشد طی 2 ال 5 روز کاری به حساب خریدار واریز خواهد شد.

2-سفارشاتی که بعد از ارسال کالا کنسل شده باشد طی 5 الی 10 روز کاری پس از مرجوع نمودن کالا به حساب خریدار واریز خواهد شد.

مرجوعی و بازگشت کالا

درصورت درخواست مشتری نسبت به درخواست برگشت از خرید ازقبیل خرابی، پارگی و یا هرگونه نقصی که متوجه فروشنده باشد، کالای برگشتی توسط کارشناس مرکز مورد بررسی قرار گرفته و در صورت صحت موارد گفته شده از طرف مشتری، وجه مرتبط به مشتری عودت خواهد شد. لازم بذکر است مدت زمان مورد نیاز جهت درخواست برگشتی کالا 7 روز پس از تحویل کالا خواهد بود.

 

کنترل سلامت و کیفیت کالا

کارشناسان بخش کنترل کیفیت، کالا را قبل از ارسال مرسوله بصورت دقیق کنترل نموده تا در صورت وجود مشکل در جنس و کیفیت سریعا نسبت به تعویض کالای سالم جهت ارسال اقدام مینمایند.