زنانه, محصولات چرم, مردانه

بهترین برندهای چرم دنیا

هشت برند برتر چرم

هشت برند برتر چرم ، از زمانی که انسان اولین لباس را پوشید، چرم همیشه به عنوان یکی از مهمترین و پرطرفدارترین جنس  لباس ها و کفش ها شد که در شیک پوشی نیز از آن استفاده می شود. بنابراین افراد زیادی تمایل دارند تا از چرم استفاده کنند ، اما شاید ندانند که کدام چرم بهترین است ،  در این مقاله با برندهای برتر چرم در جهان آشنا می شویم که ممکن است باعث  شود بهترین چرم را انتخاب بکنید :  

۱-فندی(Fendi) :

fendi ، فندی

وقتی برند فندی اولین بار در سال ۱۹۲۰ به وجود آمد ،  در آن سالها بهترین و اولین برند آن زمان  بود .که از آن زمان ، به علت کیفیتش ، محبوب ترین  و مشهورترین برند  شد. محصولات چرمی فندی به عنوان یکی از بهترین نمونه ها است  ، نظیر کیف و کفش چرمی .

۲- شنل (Chanel ):

channel- شنل

بهترین چرم مخصوصا کیف دستی

شانل در سال ۱۹۰۹ با هدف  تولید کردن  کلاه تاسیس شد ، و سپس به دنیای چرم پا گذاشت. امروزه کیف های دستی که درست می کند یکی از بهترین محصولات چرم می باشد .

۳- گوچی (Gucci):

gucci-گوچی

گوچی توانست به عنوان برند برتر خود را در درست کردن چمدانهای چرمی جدید معرفی کند

گوچی توانست به عنوان برند برتر خود را در درست کردن چمدانهای چرمی جدید معرفی کند و با ورود زود هنگام آنها به مارکتها ، برند گوچی و صنعت چرم را مطمئن ساخت که رابطه محکمی می توانند با هم داشته باشند.

حالا محصولات مختلفی از چرم می سازند، ولی همچنان این کیف های آنها است که هنوز بهترین برند را دارند .

۴- پرادا (parada ):

prada-پرادا

 این ها   هشت برند برتر چرم هستند ولی این چرم بوده که باعث شهرت آنها گردید ،

پرادا در سال ۱۹۱۳ توسط خانم ماریو و آقای مارتین پرادا به وجود آمد ، این برند ، هر چند که از  انواع مختلف مواد در محصولات خود استفاده می کند ، ولی  این چرم بود که باعث شهرت آنها گردید ، حالا کیف دستی آنها بهترین محصول ساخته شده از چرم است که افراد زیادی طرفدار آن می باشند.

۵- لویس ویتون (louis Vuitton):

لویس ویلتون-louis vilton

سرانجام، ما برند لویس ویتون را در لیست خود داریم، و هنوز یکی از لیبل های مد روز می باشد که جنس چرم آنها بهترین است، لگوی لویس ویتون در همه محصولاتشان دیده می شود و کیف چرمی این برند ، یکی از محصولات عالی در جهان می باشد .  

6all stains

این برند در سال 2019 بهترین برند در حوزه کاپشن چرمی به شمار می رفت . این برند کاپشن های زیبایی در رنگ های مختلف درست می کرد  و البته گران نیز بودند .

7Burberry:

بربری -burberry

رنگ و سَبُک بودن ، کلماتی است که این برند به آن معتقد است. در سال 1856 به وجود آمده ، آنها برای ارتش در زمان جنگ نیز کت هایی درست می کردند. محصولات این برند سبک و عالی است و در تمام جهان در دسترس می باشد .

8coach:

coach-کوچ

یک برند معروف در حوزه چرم می باشد ، که براساس فصول مختلف ، محصولات خود را درست می کند. چرم ها و مواد طبیعی در این محصولات ، آنها را از برندهای دیگر متمایز ساخته. این برند دارای فروشگاه های بین المللی در جهان نیز می باشد .